تست رایگان محصولات

به نظر شما چه چیز اطمینان یک تولید کننده را از کیفیت محصولات خود نشان میدهد؟
شرکت آرمه آمادگی خود را جهت تست رایگان محصولات گروه جکوزی HOMEBASETEC به مدت دو هفته اعلام میدارد.
عزیزان علاقمند به تهیه جکوزی میتوانند پس از این دوره تست با اطمینان کامل نسبت به کیفیت محصولات شرکت فناوری ساختمان آرمه اقدام به پرداخت وجه محصولات نمایند.

نکته:

عزیزان پیش از خرید فرم رسمی درخواست تست محصولات را پر نموده و سپس اقدام به استفاده از این امکانات می نمایند!

تست رایگان محصولات تولیدی آرمه

تست رایگان محصولات


 

توصیه ما به شما مشتریان و نصابان عزیز:
۱٫ وان و جکوزی می بایست مطابق استاندارد و الزامات تعریف شده کارخانه بسته بندی شده و بگونه ای بارگیری و حمل شود که از خرابی و آسیب دیدگی احتمالی محصول و اجزای آن (شامل موتور، متعلقات و شیرآلات و سیستمهای الکترونیکی و …)‌ پیشگیری شود.

۲٫ در هنگام بازکردن بسته بندی محصول، باید دقت کافی صورت گیرد تا از آسیب دیدن لوله ها، شیرآلات و سیستمهای حرارتی و ماساژ و الکتریکی و الکترونیکی و سایر متعلقات آن جلوگیری بعمل آید.

۳٫ اطمینان حاصل کنید که شیرآلات و اتصالات مربوطه مناسب وان شما هستند و پانل و زیرآب وان و جکوزی و زیردوشی کاملا فیکس و محکم بوده و از نفوذ آب به اجرای الکترونیکی محصول جلوگیری می کند.

۴٫ در هنگام نصب ، محل موردنظر را جهت نصب محصول (وان، جکوزی، زیردوشی، پانل دوش و کابین دوش) آماده نمایید و به اندازه دقیق اتاق حمام، سطح طبقه، ولتاژ برق، سیستم لوله کشی آب و فاضلاب و تصفیه توجه نمایید.
قابل توجه است که ضمانتنامه و گارانتی محصولات در صورتی معتبر خواهد بود که محصول مربوطه توسط بخش خدمات پس از فروش شرکت فناوری بنای ساختمان آرمه نصب گردند. در غیر اینصورت ضمانتنامه مربوطه فاقد اعتبار می باشد.

 

pazh