بازدید و تعمیرات

یکی از مهمترین دغدغه های هر شخص با تدبیری در زمان خرید یک محصول (خواه خود دارای تخصص هایی در زمینه سرویس و نگهداری باشد یا فاقد اطلاعات و مهارت های تخصصی باشد) تعمیر و نگهداری از آن وسیله است.

افتخار میکنیم اعلام نماییم که بخش پشتیبانی پس از فروش شرکت فناوری ساختمان آرمه ضمن  تلاش در جهت تولید بهترین محصول مصرفی با حفظ سیاست های نرخ مناسب، در بحث تعمیر و نگهداری محصولات کابینت های فول ست و نیز جکوزی های تولیدی خود نیز تمام تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری تخصصی و در خور شان شما مشتریان عزیز نموده است.

کلیه مشتریان عزیز میتوانند ضمن استفاده از ۵ سال گارانتی طلایی کلیه محصولات تولیدی شرکت آرمه، از کیفیت ماندگاری محصولات نیز با  پشتیبانی پس از فروش،  موارد خریداری شده  را با اطمینان خاطر استفاده نمایند.

 

عزیزان علاقمند به استفاده از محصولات شرکت آرمه میتوانند ضمن استفاده از خدمات یاد شده، از خدمات بخش کارشناسی رایگان نیز بهره مند گردند. توضیح بیشتر اینکه شرکت آرمه جهت رفاه حال کلیه مشتریان محترم خدمات کارشناسی حضوری و بررسی میزان پتانسیل فضا و نیز شرایط نصب محصولات را به صورت رایگان ارائه می دهند. مشتریان گرامی می توانند به صورت کتبی و یا از طریق ارتباط با کلیه کانالهای ارتباط با ما درخواست کارشناسی فضای خویش را ارائه نموده و در اسرع وقت از حضور کارشناس حضوری و مشاوره های آن بهره مند گردند.

افتخار ما

تولید جکوزی با ورق های اکرولیک اروپایی وشاسی های تمام استیل

فول ست های تمام پی وی سی و همچنین تولید کابینت مطابق با فضا و سلیقه مشتری می باشد

 

با ما در ارتباط باشید!

pazh